Penzion Queen Bar ubytovanie Radejov

Penzion Radejov Queen Bar

Ubytovanie na Morave - Penzión Queen Bar sa nachádza v pokojnom prostredí obce Radejov, len 3km od známej folklórnej Strážnice, neďaleko Hodonína. Penzión Queen Bar ponúka celoročné ubytovanie.

Radejov u Strážnice ubytovanie:
Penzion Queen Bar v Radejove u Strážnice poskytuje ubytovanie v 7 dvojlôžkových izbách a kompletnom apartmáne. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, manželskou posteľou, TV a minibarom.

Ubytovanie penzión Queen Bar služby:
Posedieť môžete u vonkajšieho krbu a pripraviť si vlastnú špecialitu. Ubytovať sa a relaxovať v penzióne Queen môžete aj spolu so svojimi miláčikmi - psíkmi a mačičkami. Priamo v areáli je parkovisko pre Vaše auto a úschovňa pre bicykle.

Radejov Penzión Bar Queen stravovanie:
Stravovanie v penzióne Queen Bar v Radejove je buď vlastné alebo formou polpenzie priamo v bare v penzióne. Queen bar v nádhernom štýlovom prostredí ponúka skvelú kuchyňu, všetky druhy alko a nealko nápojov a širokú škálu miešaných nápojov a drinkov.

Podkrovná izba a salónik
V tesnej blízkosti baru je krásna podkrovná izba, zaručujúca príjemné posedenie a intimitu. Súčasťou baru je aj salónik pre 20 osôb. Tento priestor je možné využiť k svadobným hostinám, rodinným oslavám, srazom, firemným večierkom a školením. Celková kapacita je 50 osôb.

Dovolenka Slovácko ubytovanie Radejov u Strážnice Okolie:
V okolí penziónu Queen Bar Radejov je cyklotrasa, vinársky chodník, dančí obora, rozhľadňa Travičná, vodná nádrž Lučina a Kejda, múzeum Oskoruše, vínné pivnice, Strážnický zámok a skanzen, Baťov kanál a mnoho ďalších kultúrnych a zábavných miest juhovýchodnej Moravy.

Penzion Radejov Queen Bar - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Radejov Queen Bar - hotel má reštauráciuPenzion Radejov Queen Bar - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Radejov Queen Bar - k dispozícii letná terasaPenzion Radejov Queen Bar - k dispozícii kavareňPenzion Radejov Queen Bar - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Radejov Queen Bar - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Radejov Queen Bar - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Radejov Queen Bar - Izby s vlastnou toaletouPenzion Radejov Queen Bar - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Queen Bar ubytovanie Radejov Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -4 °C Vietor: 6 m/s